Alien Flora Futura od Thierry Mugler

Alien Flora Futura wylądował! Po wyczerpującej podróży międzygalaktycznej z ojczystej planety – bujnego świata wypełnionego różową florą i fauną, przybył ten najnowszy pozaziemski w kolekcji Alien i przychodzi w pokoju.

Thierry Mugler Alien Flora Futura

Flora Fututa jest opisana przez Muglera jako „nowy, świeży i musujący zapach o zapierającym dech kwiatowym zapachu”. Jak może sugerować różowa butelka kwarcowa, jest to zupełnie nowy typ Alien – odbiegający od oryginału, przyjmujący jego ducha, ale interpretujący go w całkowicie nowej formie węchowej. Nie jest to Alien, którego się spodziewasz, ale z Muglerem należy się spodziewać niespodziewanej najnowszej odsłony.

Nuty zapachowe:

cytron, cereus – królowa nocy, drewno buddha, biała ambra, drewno sandałowe i biały bursztyn

Jak to pachnie?

Alien Flora Futura otwiera zroszone i rześkie odcienie dłoni Buddy (palczastego cytronu). Ma pyszną świeżość, z dużą ilością bąbelków i migotania. Największą rzeczą, na którą zwracamy uwagę, jest jednak to, jak subtelne jest pierwsze wrażenie. Alien jest znany z tego, że jest potęgą – dosłownie zasilany jest przez 1000 wybuchających słońc, jednak Flora Futura z drugiej strony jest zaskakująco cicha. To spokojny i cichy zapach, który raczej kontempluje, niż dominuje.

Podobnie jak Alien, Flora Futura jest odą do białych kwiatów w sercu, jednak tam, gdzie oryginał przedstawiał syropowatą nutę jaśminu w żywych kolorach fioletu, ten nowy flanker znacznie zmienia sprawy, prezentując rumieniec w sercu kwiatu pomarańczy. Zabieg jest delikatny i nieco blady, z pomysłem białych kwiatów złapanych na chłodnym letnim wietrze unoszącym się spokojnie przed nosem. Tam, gdzie Alien był odważnymi kwiatami, Flora Futura zdecydowała się na szept, który pasuje do spokojnego ducha zapachu. Tam, gdzie Flora Futura naprawdę pokazuje intrygę, znajduje się w bazie, która jest mieszaniną miękkiego drzewa sandałowego i nieokreślonego zielonego elementu. Ten zielony aspekt wydaje się prawie pikantny, z bambusową wibracją, dopełniającą chłodny, gładki las.

Alien Flora Futura jest bardzo ładna i jest najlżejszym i najświeższym albumem na dzień dzisiejszy, z pięknymi zielonymi akcentami, które dodają warstwę kontrastu do charakterystycznych kwiatów i drzew Alien. Butelka jest również absolutnie piękna w najpiękniejszym odcieniu różu.

Thierry Mugler Alien Flora Futura jest dostępna w wodzie toaletowej o pojemnościach 30 ml i 60 ml.

Leave a Comment