Issey Miyake Nuit D’Issey Noir Argent

Nuit D'Issey Noir Argent plakat
Dom mody Issey Miyake zachwyca uzytkowników zapachu Nuit D’Issey wprowadzając nowy flanker. Jest to kuszący i wykwintny zapach dla mężczyzn Nuit D’Issey Noir Argent. Slogan nowych perfum brzmi:”Pod cieniem księżyca”. Inspiruje w ten sposób intensywny, długotrwały i wieczorny męski zapach dla mężczyzny.

Issey Miyake Nuit D’Issey Noir Argent jest opisywana jako świeży / drzewny intensywny zapach o przyjemnym i zapierającym dech w piersiach aromacie, który przyciąga kobiece serce. Stworzony przez słynnego perfumiarza Dominique Ropion i oznaczony przez Shiseido Group, nowy zapach będzie stale uwodzić swą trwałą zmysłowością.

Nuit D'Issey Noir Argent plakat

Nuit D’Issey Noir Argent otwiera się nutami przypraw z różowego i czarnego pieprzu, gałki muszkatołowej, skóry i drzewnych składników paczuli, drewna, mirry, orientalnego szafranu i wetiweru. Nuit D’Issey Noir Argent podąża za oryginalną wersją Nuit D’Issey wprowadzoną na rynek w 2014 roku i obiecuje, że nie uniknie takiego samego blasku, eleganckiego aromatu jak oryginalny zapach i nie zawodzi.

Zapach Issey Miyake Nuit D’Issey Noir Argent jest dostępny w 100 ml wody toaletowej.

Leave a Comment