Nowość ~ Thierry Mugler Alien Man

Od momentu wydania perfum od 1992 roku, firma Mugler zgromadziła jedynie cztery filary zapachowe; Angel, A * Men, Alien i Aura. Alien Man to piąta odsłona serii Mugler, która nawiązuje do przeboju Alien jako jego męskiego odpowiednika. Mugler opisuje go jako „odważny” i „zmysłowy” zapach, który „emanuje pozytywną energią”. Tam, gdzie Alien był bogiem słońca obdarowującą świat pachnącymi promieniami jaśminu, Alien Man jest chłodniejszy i spokojniejszy, przynosząc słoneczny blask na nieboskłonie Muglera poprzez trzy akordy zapachowe, lub jak opisuje je Mugler, trzy „wibracje”.
Thierry Mugler Alien Man

Elektryczna wibracja
Aromatyczny otwór, w którym świeżość kopru kontrastuje z gładkością drewna bukowego. Alien Man zaczyna być chłodny i świeży z czystą, trzeszczącą energią, którą można określić jako sportowy. Jest to ziarnista, kamienista konsystencja otwierającego akord, który nadaje Alien Manu mocny, przystojny klimat, ale jest zwykłą zasłoną dymną dla fali gładkości, która staje się charakterystyczną cechą zapachu.

Zmysłowa wibracja
Znakiem rozpoznawczym, który znajduje się w sercu Alien Mana, jest zmysłowy akord skórzany. Skóra może być często szorstka, o mocno dymnym, smolistym lub mięsistym charakterze, jednak ta skóra jest najdelikatniejsza i najlżejsza. Cashmeran, charakterystyczny jasny Las Alien, używany w perfumach damskich jest wybierany z powrotem w Alien Man, zapewniając warstwę podtrzymującą. Razem nuty łączą się, tworząc nieskończone poczucie miękkości.

Wibracja magnetyczna
W przypadku końcowych wibracji Alien Man, dżemowo, owocowe odcienie kwiatu osmantusa są zmieszane z białym bursztynem, tworząc ciepły, ale soczysty kontrast ze skórą. Ten owocowy charakter tworzy ostre zestawienie z ziarnistą naturą ziołowych akordów w szczytowych nutach, zapewniając pełnię, która ma charakter nieco pozaziemski. Nie można stwierdzić, czy jest słodki, kwaśny, ciepły czy zimny. Przedstawia wir kontrastów, które pozostawiają tylko zagadkę.

Alien Man robi coś, czego zapach Muglera nigdy wcześniej nie robił, pachnie znajomo. Świeża, aromatyczna sygnatura perfum męskiej jest natychmiast rozpoznawalna i prezentuje bardziej wyrafinowaną interpretację Mugler. Ale jak w przypadku wszystkich produktów Muglera, zapach przesuwa się wraz z upływem czasu i miękkość rozwija się, tworząc subtelną i subtelną sygnaturę, z nietypową cichą aurą.

Thierry Mugler Alien Man nie jest kolejną bombą atomowa perfum, nie jest też odważnym i pełnym wyzwań esejem o wstrząsach węchowych. Zamiast tego, Alien Man jest przyjemnym zapachem, który oferuje gałązkę oliwną tym, którzy sądzili, że nie lubią perfum Thierry Muglera. Jeśli jesteś jedną z tych osób, to możesz je wypróbować. To nowy rodzaj niebiańskiej istoty, która handluje uczuciem spokoju i ogólnego poczucia niedopowiedzenia, oferując jedynie pozytywność i lekkość. Alien Man nie nadlatuje z fanfaronami ani fajerwerkami, przychodzi w pokoju.

Leave a Comment