Paco Rabanne Lady Million Lucky

Zapach Lady Million Lucky dla kobiet autorstwa Paco Rabanne został wprowadzony w 2018 roku. Dla kogo jest najlepszy? Jest to zapach podkreślony bukietem pachnących, drzewnych, słodkich i pudrowych, nut zapachowych, które przynoszą uspokajające, miękkie i zmysłowe doznania.

Paco Rabanne Lady Million Lucky

Po zastosowaniu można wyczuć, jakość łagodnych, aromatyzowanych, balsamicznych, owocowych i kwiatowych nut, które ukrywają esencję romantycznych, pocieszających i świeżych odczuć.

Na podstawie zastosowanych nuty zapachowe Paco Rabanne Lady Million Lucky jest klasyfikowane jako zapach kwiatowo drzewny. Emanacja smaków i zapachów dla Lady Million Lucky rozwija się z nutą owocowych nut, w tym malin. Kwiatowe i orzechowe nuty serca pasują do jaśminu, róży i orzecha laskowego, a głębokie, leśne i zwierzęce nuty bazowe sprawiają wrażenie miodu, kaszmirowego drewna, cedru i drzewa sandałowego.

Zanim kupisz Lady Million Lucky, wypróbuj ją i sprawdź, czy łączy się ona z chemią twojego ciała i charakterem. Zwłaszcza jak czytasz dużo recenzji na temat Paco Rabanne Lady Million Lucky różnych osób, a zwłaszcza ekspertów, którzy mają nos lepiej przygotowany do dokonania wyboru. Jeśli Lady Million Lucky wydaje się przyjemnym zapachem dla Twojego gustu lub może pasuje na specjalne okazje? Najlepiej jednak jest aromatyzować siebie i spróbować!

Zapach Paco Rabanne Lady Million Lucky został wydany w Eau de Parfum, a butelka to projekt Noe Duchaufour Lawrance.

Leave a Comment