Versace Eros Flame ~ nowość

Eros Flame od Versace
Nowy zapach Eros Flame dla mężczyzn marki Versace został wprowadzony w 2018 roku. Dla kogo jest najlepszy? Zapach podkreślony bukietem pachnących, drzewnych, aromatycznych i słodkich zapachów, które przyniosą zmysłowe, naturalne i świeże perfumowane doznania. Zbadaj go bliżej po nałożeniu, zauważysz jakość łagodnych, aromatycznych, ciepłych, korzennych i balsamicznych nut, które ukrywają esencję uspokajających, podnoszących na duchu i jasnych uczuć.

Zestaw nut nowej kompozycji jest klasyfikowana jako zapach drzewno-aromatyczny. Kompozycja zapachowa jest dziełem Oliviera Pescheux. Emanacja smaków i zapachów Eros Flame rozwija się w powiewach nut cytrusowych i wodnych, w tym cytrusów, cytryny, mandarynki, rozmarynu i pieprzu. Kwiatowe i drzewne nuty serca w środku łączą się z papryką, a głębokie nuty drzewne i przyprawowe sprawiają wrażenie mchu, paczuli, drzewa sandałowego i wetiweru.

Eros Flame komplet

Nowe perfumy zmieniają się w stosunku do pierwowzoru, męskiego aromatycznego Eros. Nowy zapach przepływa przez zmącone wrażenia z inspirującej gry gorących i zimnych faset, pikantnych i słodkich smaków, jasnych i cienistych.

Kompozycja eksploruje cytrusy splecione w pikantne tony z pulsami słodyczy, podczas gdy głębokie tonacje drzewne są ogrzewane akordami bursztynu. W wymyślonej pasji miłości, w bezpośrednim związku z naszymi emocjami, pewny siebie człowiek chce ujawnić swoją silną pasję.

Zapach inspirowany związany jest koncepcją i tematem prawdziwej miłości, której wszyscy szukamy i na którą głęboko w środku czekamy.

Stworzona przez Oliviera Pescheux formuła odsłania piękne kontrasty z żywymi i świeżymi włoskimi cytrusami przyprawionymi rozmarynem i czarnym pieprzem. Serce rozwija się z geranium, różą i pieprzem, zanim ostateczny ślad płonącej namiętności, płonie w intensywności lasu wraz z tonką i wanilią.

Najnowsza woda perfumowana od Versace przybywa w butelce o płomienno-czerwonym kolorze. Zapach dostępny będzie w pojemnościach 30 ml, 50 ml, 100 ml i 200 ml i edycjach wraz z dopasowaną kolekcją do pielęgnacji ciała, zawierającą balsam po goleniu w 100 ml, żel pod prysznic o pojemności 250 ml, dezodorant w sprayu 100 ml i dezodorant w sztyfcie 75 ml. Początkowo sprzedaż uruchomiona zostanie w wybranych lokalizacjach w Europie do końca 2018 r., a później w 2019 r. ma wejść w globalną dystrybucję.

Leave a Comment